News

LICZAK: ciepło właściwe

  
Po naprawdę długiej przerwie w serwisie (prawie miesięcznej) znowu coś zaczyna się dziać. Tym razem pojawiła się kolejna aktualizacja do LICZAKA oznaczona numerem 1.0.1. Wnosi ona jedynie nową aplikację fizyczną obliczającą ciepło właściwe. W sumie to ona powinna się pojawić już kilka tygodni temu, ale tak jakoś zeszło.

Na swoje usprawiedliwienie mam fakt przygotowań i uczestniczenia w konkursie informatycznym (zobaczymy, jak wyszedł) i choroby ospy (z której jeszcze tak naprawdę się nie wyleczyłem), której z całego serca nikomu nie życzę. :)

Dodatkowo, w ostatnim czasie znowu pojawiły się problemy, które już wcześniej były, i które już opisywałem. Dopiero teraz (po prawie 3 dobach awarii) administratorzy cal.pl naprawili ten problem, który okazał się być błędnym routingiem w sieci. Oby więcej już takich niespodzianek nie było, tym bardziej, że wcześniej ci sami admini przekonywali mnie, że nic nie zmieniali, serwer działa poprawnie, i że to musi być problem w moim kodzie (który wcześniej działał!), i jak chcę, to za jakąś tam odpłatnością mogą mi w niego wglądnąć i sprawdzić co się dzieje. Całe szczęście, że zaufałem wtedy zdrowemu rozsądkowi, bo bym tylko na tym stracił... ;)

Tak więc serwis budzi się teraz z głębokiej hibernacji. :)

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na Twitterze.
340
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE  

340
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY

WYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE


PODAJ E-MAIL I ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA


Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
  
AKCEPTUJĘ ZASADY
Pasja. Każdy ma swoją
Twitter
Newsletter
Podaj swój e-mail i zawsze bądź na bieżąco!
Wiadomości rozsyłam następnego dnia rano po publikacji nowego artykułu.
Tak samo jak Ty nie lubię spamu.