Moje portfolio
Pogoda ICM

Pogoda ICM


Kolejna aplikacja mobilna dla systemu Android w moim portfolio. Pogoda ICM przede wszystkim pozwala na wygodne odczytywanie danych pogodowych udostępnianych przez serwis meteo.pl, ale nie tylko. Dodatkową funkcjonalnością jest wyświetlanie prognozy według pór dni albo godzina po godzinie. Na podstawie danych pogodowych, użytkownik otrzymuje inteligentnie wygenerowany opis pogodowy, ale ma oczywiście możliwość przeczytania komentarza napisanego przez synoptyka ICM. Aplikacja jest dostępna w Sklepie Google Play od stycznia 2018 r.
Bazylika Wadowice

Bazylika Wadowice


Na przełomie 2017 i 2018 roku dokonałem odświeżenia oraz pełnego wdrożenia nowej identyfikacji wizualnej dla Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach: zarówno na stronie w serwisie Facebook oraz na oficjalnej stronie internetowej parafii. Dodatkowo, ta ostatnia została gruntownie przeprojektowana, uzupełniona o unikatową treść, a także dostosowana do nowoczesnych standardów. Dzięki podjętej współpracy z Piotrem Zawiłą, na stronie znalazły się niepowtarzalne zdjęcia Bazyliki wykonane z drona.
AGH Wirtualny Dziekanat

AGH Wirtualny Dziekanat


To moja pierwsza aplikacja mobilna pisana i tworzona na większą skalę, dla platformy Android. Pierwsze wersje pojawiały się w połowie 2016 r., wersja stabilna ukazała się na początku 2017 roku. Aplikacja jest przeznaczona dla studentów krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. "Studia w jednym miejscu" - to motto przyświecało mi od początku tworzenia tej aplikacji. Dlatego też rozszerza ona nawet podstawową funkcjonalność dostarczaną przez system Dziekanat AGH. Oprócz przeglądania ocen końcowych, ocen cząstkowych, informacji o pracy dyplomowej i innych podstawowych danych o studencie, to również pozwala na interakcję studenta: zapisywanie lokalnie własnych ocen cząstkowych, pełne wsparcie podziałów godzin z trzech różnych systemów zaimplementowanych na uczelni, przeglądanie Syllabusa, a także wykaz pracowników AGH ze Składu Osobowego. Aplikacja jest bezpłatna. Od października 2017 r. aplikacja jest oficjalnie zaakceptowana przez AGH, a link do Sklepu Google Play został umieszczony na stronie logowania do systemu Dziekanat. Obecnie jest używana przez ponad 15 000 studentów.
AxeNation.com.pl

AxeNation.com.pl


Pod koniec 2016 r. miałem przyjemność zaprojektować i stworzyć od warstwy back-endowej stronę internetową dla krakowskiego klubu AxeNation, który jako pierwszy w Polsce wprowadził zupełnie nową formę rozrywki - rzucanie siekierami do tarcz. Strona miała wyróżniać się dynamizmem i czytelnością, by potencjalni klienci firmy, mogli łatwo dowiedzieć się najważniejszych szczegółów i zarezerwować miejsce w klubie.
Forum Media2.pl

Forum Media2.pl


W połowie listopada 2015 r. dokonałem profesjonalnej konwersji Forum Media2.pl dla spółki Priva.pl. W zakres prac mieściła się konwersja ze skryptu punBB na phpBB3.1, w tym dostosowanie szaty graficznej do kolorów portalu Media2.pl. Został mi powierzony całkowity nadzór nad projektem, włącznie z przygotowaniem użytkowników do zmian i zapoznaniem ich ze szczegółami konwersji. Projekt, mimo swojej wielkości, został pomyślnie i sprawnie ukończony, przy jednoczesnym zadowoleniu zarówno zleceniodawcy jak i użytkowników forum.
Bazylika Wadowice

Logotyp i fanpage dla Bazyliki Wadowickiej


Na przełomie 2013 i 2014 roku stworzyłem identyfikację wizualną Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach oraz jej oficjalny fanpage na portalu społecznościowym Facebook, który nadal współadministruję.
I LO Wadowice

Logotyp dla I LO w Wadowicach


W kwietniu 2014 r. wystartowałem w konkursie na logo szkoły i stworzyłem pełną identyfikację wizualną, w ramach której były cztery warianty logotypu. Konkurs zakończył się wybraniem konkurencyjnej pracy, która jednak również nie była nigdy oficjalnie wykorzystywana. W końcu identyfikację dla szkoły wykonała agencja reklamowa.
tvpforum.pl

tvpforum.pl – nieoficjalne forum o TVP


tvpforum.pl ma bardzo długą i bogatą historię. Obecnie jest największym w Polsce nieoficjalnym forum o Telewizji Polskiej i innych mediach. Istnieje w internecie, z przerwami, od 2004 roku. Dotychczas forum funkcjonowało pod wieloma nazwami i adresami bądź aliasami internetowymi. 17 lutego 2012 r. forum przeszło gruntowne zmiany. Przejąłem nad nim strategiczne partnerstwo udzielając hostingu, a także pomocy technicznej do dziś dnia. Została wykonana aktualizacja silnika forum z phpBB2 by Przemo do phpBB3. Grafikę stworzył TiM.
€UROZETKA ON-LINE

€UROZETKA ON-LINE


€UROZETKA ON-LINE to miał być mój pierwszy poważniejszy projekt strony internetowej zrobionej specjalnie dla gazetki w mojej szkole, ZSP 1 w Wadowicach. Na stronie docelowo miały być publikowane artykuły uczniów, a system wyświetlania treści miał być oparty o PHP. Kolorystka utrzymana w barwach Unii Europejskiej. Powaga tego projektu skończyła się dość szybko, gdyż zlecenie wykonania strony zostało wycofane.
Autorska Strona Internetowa Jana Pogockiego

Autorska Strona Internetowa Jana Pogockiego


W latach 2005-2008 stawiałem swoje pierwsze kroki w internecie, tworząc Autorską Stronę Internetową w różnych wersjach kolorystycznych, a wcześniej jeszcze stronę dla Miesięcznika Historyczno-Przyrodniczego. Tworząc strony używałem różnych narzędzi, od OnetWebmajstera 2, poprzez Worda aż do FrontPage'a. W grafikach byłem zafascynowany popularnym wówczas Flashem, w którym wykonywałem logotypy. Niektóre z projektów nigdy nie upubliczniłem, bo nie zostały ukończone, a na samym końcu, w połowie 2008 roku rozpocząłem nowy rozdział w moich stronach tworząc obecną wersję.
Pasja. Każdy ma swoją