Moje portfolio
AGH Wirtualny Dziekanat

AGH Wirtualny Dziekanat


To moja pierwsza aplikacja mobilna pisana i tworzona na większą skalę, na platformę Androida. Pierwsze wersje pojawiały się w połowie 2016 r., wersja stabilna ukazała się na początku 2017 roku. Aplikacja jest przeznaczona dla studentów krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Dzięki niej, w łatwy i prosty sposób można przeglądnąć z wirtualnego indeksu oceny końcowe, cząstkowe, podział godzin, czy też przynależność do grup dziekanatowych. Pozwala również na zapoznanie się z wykazem przedmiotów z Syllabusa, a także z wykazem pracowników AGH ze Składu Osobowego. Aplikacja jest bezpłatna i nieoficjalna.
AxeNation.com

AxeNation.com


Pod koniec 2016 r. miałem przyjemność zaprojektować i stworzyć od warstwy back-endowej stronę internetową dla krakowskiego klubu AxeNation, który jako pierwszy w Polsce wprowadził zupełnie nową formę rozrywki - rzucanie siekierami do tarcz. Strona miała wyróżniać się dynamizmem i czytelnością, by potencjalni klienci firmy, mogli łatwo dowiedzieć się najważniejszych szczegółów i zarezerwować miejsce w klubie.
Forum Media2.pl

Forum Media2.pl


W połowie listopada 2015 r. dokonałem profesjonalnej konwersji Forum Media2.pl dla spółki Priva.pl. W zakres prac mieściła się konwersja ze skryptu punBB na phpBB3.1, w tym dostosowanie szaty graficznej do kolorów portalu Media2.pl. Został mi powierzony całkowity nadzór nad projektem, włącznie z przygotowaniem użytkowników do zmian i zapoznaniem ich ze szczegółami konwersji. Projekt, mimo swojej wielkości, został pomyślnie i sprawnie ukończony, przy jednoczesnym zadowoleniu zarówno zleceniodawcy jak i użytkowników forum.
Bazylika Wadowice

Logotyp i fanpage dla Bazyliki Wadowickiej


Na przełomie 2013 i 2014 roku stworzyłem identyfikację wizualną Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach oraz jej oficjalny fanpage na portalu społecznościowym Facebook, który nadal współadministruję.
I LO Wadowice

Logotyp dla I LO w Wadowicach


W kwietniu 2014 r. wystartowałem w konkursie na logo szkoły i stworzyłem pełną identyfikację wizualną, w ramach której były cztery warianty logotypu. Konkurs zakończył się wybraniem konkurencyjnej pracy, która jednak również nie była nigdy oficjalnie wykorzystywana. W końcu identyfikację dla szkoły wykonała agencja reklamowa.
tvpforum.pl

tvpforum.pl – nieoficjalne forum o TVP


tvpforum.pl ma bardzo długą i bogatą historię. Obecnie jest największym w Polsce nieoficjalnym forum o Telewizji Polskiej i innych mediach. Istnieje w internecie, z przerwami, od 2004 roku. Dotychczas forum funkcjonowało pod wieloma nazwami i adresami bądź aliasami internetowymi. 17 lutego 2012 r. forum przeszło gruntowne zmiany. Przejąłem nad nim strategiczne partnerstwo udzielając hostingu, a także pomocy technicznej do dziś dnia. Została wykonana aktualizacja silnika forum z phpBB2 by Przemo do phpBB3. Grafikę stworzył TiM.
€UROZETKA ON-LINE

€UROZETKA ON-LINE


€UROZETKA ON-LINE to miał być mój pierwszy poważniejszy projekt strony internetowej zrobionej specjalnie dla gazetki w mojej szkole, ZSP 1 w Wadowicach. Na stronie docelowo miały być publikowane artykuły uczniów, a system wyświetlania treści miał być oparty o PHP. Kolorystka utrzymana w barwach Unii Europejskiej. Powaga tego projektu skończyła się dość szybko, gdyż zlecenie wykonania strony zostało wycofane.
Autorska Strona Internetowa Jana Pogockiego

Autorska Strona Internetowa Jana Pogockiego


W latach 2005-2008 stawiałem swoje pierwsze kroki w internecie, tworząc Autorską Stronę Internetową w różnych wersjach kolorystycznych, a wcześniej jeszcze stronę dla Miesięcznika Historyczno-Przyrodniczego. Tworząc strony używałem różnych narzędzi, od OnetWebmajstera 2, poprzez Worda aż do FrontPage'a. W grafikach byłem zafascynowany popularnym wówczas Flashem, w którym wykonywałem logotypy. Niektóre z projektów nigdy nie upubliczniłem, bo nie zostały ukończone, a na samym końcu, w połowie 2008 roku rozpocząłem nowy rozdział w moich stronach tworząc obecną wersję.
Pasja. Każdy ma swoją
Facebook
Twitter
Newsletter
Podaj swój e-mail i zawsze bądź na bieżąco!
Wiadomości rozsyłam następnego dnia rano po publikacji nowego artykułu.
Tak samo jak Ty nie lubię spamu.