News

Koniec Xgamelii

  
Pewnie nikt się nie spodziewał, że tak szybko to nastąpi. Mamy smutną wiadomość - Xgamelia została zlikwidowana. Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom Xgamelii za wspólną grę. Było nas blisko 30! Zaintersowanie grą było tak wielkie, że baliśmy się o transfer konta. Już były przygotowane nawet wyjścia awaryjne. Tylko nie przewidzieliśmy jednego - że serwer sobie z grą nie poradzi...

Wielkie problemy z grą i serwerem zaczęły się już ponad tydzień temu. Nasz serwer pewnie nie mógł "wydolić" z tak wielką liczbą skomplikowanych zapytań do bazy, więc raz po raz "wieszał się" i nie było dostępu, ani do Xgamelii, ani do serwisu JAN POGOCKI >> homepage. Gra przewyższała możliwości naszego serwera. Najprawdopodobnie silnik gry był źle napisany (tzn. był bardzo "ciężki" i serwer nie mógł sobie z nim tak po prostu poradzić).

Mamy nadzieję, że kiedyś w przyszłości Xgamelia się reaktywuje, a zainteresowanie grą będzie jeszcze większe. No i oczywiście gra będzie lepsza i "lżejsza" dla serwera. ;)

Pozdrawiamy,
Team Xgamelia

PS. Jakby ktoś jeszcze chciał, to jest stara wersja gry jest na http://xgamelia.site40.net. Tyle że nie ma tam wsparcia technicznego (czyli jest tzw. "róbta co chceta").

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją