News

Pierwsze takie ósme urodziny strony!

  
W tym roku okazji do świętowania 8 lat mojej strony w internecie będzie więcej niż dotychczas. Nie skończy się tylko na wspomnieniu jak to było kiedyś. Nie skończy, bo właśnie wczoraj uruchomiłem swój absolutnie nowy projekt - MediaInside i już wczorajszy dzień pokazał, że są powody do zadowolenia.


MediaInside.pl


MediaInside to nowy portal internetowy, który będę współtworzył wraz ze wspaniałą redakcją. Jak sama nazwa wskazuje, będzie on o szeroko pojętych mediach, kulisach mediów, a także o tym, czym media żyją. To wszystko chcemy poszerzyć o nasze autorskie komentarze i ciekawe cykle. Nasza myśl przewodnia jest podobna jak u mnie na stronie - jakość, nie ilość. Chcemy dostarczać naszym czytelnikom coś więcej niż zlepek liter, typowy dla masowych portali. Myślę, że jest to możliwe, przebić się do świadomości zainteresowanych, nawet w takich czasach jak teraz, czyli ogólnego szumu informacyjnego.

Portal jest swego rodzaju spełnieniem moich dawnych marzeń o własnej platformie wymiany opinii o mediach. Cieszę się, że wreszcie się ziściły. Cieszę się tym bardziej, że już wczoraj MediaInside wzbudził naprawdę duże zainteresowanie, co ma swoje przełożenie w statystykach.

Ale to nie koniec, albo inaczej: tylko na razie to koniec. Ósme urodziny mojej strony to dobra okazja by wreszcie wejść na rynek ciekawych i użytecznych aplikacji, przynajmniej dla jakiejś grupy ludzi. Na razie nie chcę jeszcze za wiele zdradzać, ale jestem przekonany, że niedługo na łamach mojej strony będę mógł się pochwalić czymś naprawdę świetnym. :)

I cóż... Warto spełniać swoje marzenia, warto w ogóle marzyć, nawet o rzeczach wielkich i na pozór nieosiągalnych. Za każdym razem, kiedy wydaje mi się, że coś jest niemożliwe, to przypominam sobie proces tworzenia mojej strony, poznawania niezwykle życzliwych ludzi, którzy na przestrzeni lat pomagali mi i inspirowali mnie do działania. Za każdym razem jak widzę komentarz z podziękowaniem za jakąś poradę napisaną na łamach strony, czuję autentyczną radość. Dla takich właśnie chwil, aż chce się żyć. :)

Dla takich Czytelników naprawdę warto pisać, dzięki!

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją