News

To już 5 rok wspólnie!

  
Dzisiaj mojej stronie stuknęło 5 lat istnienia w internecie. To właśnie wtedy do mojej głowy wpadł ten nieco szalony pomysł na stronę z prawdziwego zdarzenia, choć wcześniej też bywało... nieźle. :) W tym czasie zmieniło się naprawdę wiele, w ciągu ostatniego roku również. Z Nowym Rokiem strona się nieco poszerzyła i odświeżyła. ;) Logo odmłodniało. Nieco treści przybyło - ale cóż teraz, skoro doba ma jedyne 24 godziny?! Mam pomysły na naprawdę fajne cykle, artykuły z autorskim komentarzem wszystkiego co mnie otacza w świecie IT i nie tylko, ale z realizacją jest już nieco gorzej.

Co ciekawe przez cały rok otrzymuję od Was, Drodzy Internauci, naprawdę wiele miłych słów odnośnie mojej strony i artykułów w niej zawartych. Chciałbym bardzo za nie podziękować! :)

5 lat to w skali internetu naprawdę dużo. Od początku byłem związany z firmą hostingową cal.pl. Po 5 latach, z pewnych względów, przyszedł czas na małe zmiany. Strona przeprowadziła się teraz do progreso.pl (ref link), który cały czas testuję. Póki co - jestem zadowolony, a kiedyś może pokuszę się o bardziej szczegółową wypowiedź.

Czego sobie i stronie życzyć na kolejne urodziny? Wielu aktywnych użytkowników, stabilnych serwerów, a życiowo: radości, spokoju i siły dalszego tworzenia tego naprawdę specyficznego miejsca. :)

Pozdrawiam wszystkich!

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
3
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

3
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
zorro
02.10.2013, 10:24 #1
Gratulacje i życzenia kolejnych lat aktywności w necie !
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
04.10.2013, 14:19 #2
Witam serdecznie. sledze postepy stronki i przyznam, ze jestem coraz bardziej milo zaskoczony.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
10.10.2013, 09:18 #3
Powodzenia w prowadzeniu bloga :)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją