News

Kolejny lifting, kolejne nowości...

  
I kolejne zmiany zawitały na moich stronach! Przede wszystkim została nieco odświeżona szata graficzna serwisu: jest nowe, nowocześniejsze tło i nowe tzw. "belki" z rodzajem działu (np. PORADNIKI albo NEWS).

Kolejną zmianą, a może już bardziej nowością jest system oceny i odsłon wpisów. Ten pierwszy polega na tym, że każdy użytkownik może (oczywiście tylko jeden raz ;) ocenić każdy wpis w serwisie w skali od 1 do 6 (czyli szkolnej). Ze wszystkich ocen jest obliczana średnia arytmetyczna (zaokrąglana do dwóch miejsc po przecinku, tak żeby się tutaj nikt nie łudził, że wyjdzie jakieś ogromne rozwinięcie dziesiętne :P ). Oceny pomogą również mnie w pisaniu lepszych artykułów. :)

Napisany został wspomniany już system odsłon wpisów, który jest całkowicie niezależny od Google Analitycs, i który pozwala pokazać wszystkim popularność wpisu.

Poza tym lekko zostało uporządkowane menu udostępniania wpisów (czyli cały czas się kręcimy wokół jednego, tego samego miejsca). Myślę, że z czasem jest coraz lepiej, tak w ogóle z całym serwisem. :)

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją