News

Xgamelia i RADIO NEWS 24

  
Pewnie zauważyliście, że od jakiegoś czasu na stronie się nic nie dzieje. Było to spowodowane tym, że w przygotowaniu były bardzo ambitne plany, które już są: Xgamelia i RADIO NEWS 24. Przyjrzyjmy się tym 2 moim "dziełom":

- Xgamelia - to jest wierna kopia znanego nam wszystkim OGame'a, która została stworzona przez pasjonatów tej gry. Napisali oni silnik XNova. Na tym oto silniku została stworzona Xgamelia (tylko trochę zmian zostało przeze mnie wprowadzonych). Xgamelia już kiedyś była dostępna pod adresem xgamelia.site40.net, ale że serwer był awaryjny, gra nie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie było też dostatecznie dużej reklamy gry. W chwili obecnej możliwości są o wiele większe.

- RADIO NEWS 24 - wiele osób na pewno pamięta: TV NEWS24, superRADIO24 czy RADIO ASIJP. To są "poprzednicy" RADIA NEWS 24. Radio oczywiście jest nieregularnikiem, ponieważ niekiedy po prostu nie ma czasu na nadawanie. Status radia można sprawdzić patrząc na mój opis gg, na stronie głównej, lub po prostu wpisując adres odtwarzania radia (http://radionews24.no-ip.org:8000/listen.pls). W tym ostatnim, jeżeli wystąpi błąd w połączeniu oznacza to, że Radio jest niedostępne lub jest już podłączona maksymalna ilość słuchaczy do serwera.

Oczywiście zostały utworzone katergorie gry i radia na forum.janpogocki.cal.pl : forum Xgamelii i forum RADIA NEWS 24.

Niektórym pewnie się rzuciło w oczy, niektórym może nie, ale została nieco odświerzona lewa kolumna (z MENU, ANKIETĄ etc.).

Życzę miłego grania i słuchania! :)
Admin

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją