News

Odstaw IE6 do lamusa!

  
Zgodnie z prośbą serwisu ie6.pl, postanowiłem wesprzeć ich akcję i od teraz każdy, kto posiada przeglądarkę Internet Explorer 6 i wejdzie na moją stronę, zobaczy następujący monit:Jest w nim proszony, aby zaaktualizował swoją przeglądarkę. Internet Explorer 6 (tak samo jak i Windows XP) ma już 8 lat. Dla komputera to już jest starość, a dla przeglądarki internetowej (Mozilla wydaje Firefoksa średnio co miesiąc) to już naprawdę wieczność. Gdyby Firefox był wydawany od 2001 r. i z interwałami czasowymi takimi samymi, jak napisałem zdanie wcześniej (czyli co miesiąc), to wersji tej przeglądarki powinno być już gdzieś... 100!!! Naprawdę nie ma co zwlekać tylko albo zaaktualizować IE6 do IE8 (do wersji standardowej lub, uwaga!, do wersji specjalnych: Allegro'wskiej, Onet'owskiej czy nasza-klasowej), albo do alternatywnych przeglądarek (które w gruncie rzeczy naprawdę są o wiele lepszem, choć IE8 już się obudził i idzie powoli [ale idzie ;)] z duchem czasu), takich jak, np. Firefox, Opera, Safari czy Chrome. Tyle by było nt. IE6. :)

Niedawno wprowadziłem także nową wersję stopki na stronie (czyli tzw. footer'a, który jest na samym dole strony). Jest teraz bardziej uporządkowany.

Pozdrawiam,
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją