News

Kanał IRC i oficjalne oświadczenie

  
Zgodnie z obietnicami umieszczonymi w serwisie BETA, pragnę przedstawić nową funkcjonalność na mojej stronie - Kanał IRC. To "coś", to nic innego jak czat, może lepiej nazwać to Konferencją Tekstową. Żeby czatować wystarczy specjalne oprogramowanie lub... przeglądarka internetowa z obsługą Javy. Specjalnie dla osób, które z różnych powodów nie mogą zainstalować w danej chwili programu do obsługi czatów IRC, został udostępniony na stronie http://irc.janpogocki.pl program do obsługi IRC.

Więcej informacji (jak, np. dane do programu IRC) jest tutaj.

W związku z pogłoskami o wznowieniu działalności Xgamelii, podaję oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Prace nad nową wersją Xgamelii zostały uruchomione 5 lutego. Wtedy zostało zaproszonych kilka osób do ścisłego programu betatesterskiego. Został także przedstawiony im program prac, który przewidywał 3 bety gry. Dzisiaj, kiedy "mniej więcej" wiadomo, ile czasu potrzeba na dokończenie gry, program najprawdopodobnie zmieni się tak, że gra w wersji oficjalnej (1.0) zostanie opublikowana tuż po większościowym przetłumaczeniu z języka niemieckiego. Wstępną datą opublikowania wersji 1.0 Xgamelii jest 3 marca 2009 r. Data ma charakter jedynie orientacyjny i może się zmienić.

Więcej informacji w serwisie BETA, a także na moim mikroblogu blip.

Pozdrawiam!
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją