News

Nowy dział i serwis

  
Niewiele czasu minęło od ostatnich zmian, a już są kolejne!

- BETA - to serwis, w którym każdy może testować, oceniać i - co najważniejsze - komentować moje projekty, które będą umieszczone na mojej stronie. W Serwisie BETA można zobaczyć jeszcze projekty, które nie zostały nigdy opublikowane (i już nie będą) i które były, ale zostały wyłączone (np. o Windows 7). Zapraszam!

- Moje Projekty - nowy dział na stronie, w którym prezentuję poprzednie szaty mojej strony, a także moje projekty, które robiłem na czyjeś zlecenie (akurat jest jeden, który robiłem na zlecenie szkoły). Niestety, jeśli chodzi o te projekty, to są dostępne tylko strony główne, ponieważ nieszczęśliwie, kiedy przenosiłem swoje pliki z Windows'a na Ubuntu, zapomniałem przekopiować całości tamtych stron. Ale znów na szczęście umieściłem kiedyś na innym, zdalnym serwerze strony główne tych projektów specjalnie dla użytkownika WDCmaniak'a, którego oczywiście pozdrawiam! ;)

Dodatkowo zostały wprowadzone pewne zmiany w Księdze Gości, które pozwolą w przyszłości banować spamerów. Jednocześnie chce poinformować, że w najbliższym czasie w INFOrmatycznym BLOGU powinna pojawić się recenzja Widnows 7.

Pozdrawiam!
Jan Pogocki


Aktualizacja, 4 lutego
W natłoku informacji, zapomniałem napisać o tym, że jest teraz możliwość umieszczenia mojej wyszukiwarki w wyszukiwarce przeglądarki, tzn. chodzi mi o tą wyszukiwarkę, która jest, np. w Firefox'ie obok pola adresu. A druga sprawa to nowy dział: Statystyki. Co miesiąc będzie uaktualniany i będą w nim umieszczane szczegółowe statystyki odwiedzin mojej strony.

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją