Blog

″Z wizytą u Ojca″ - moje wspomnienia

  
W ubiegłą sobotę Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprosiła mnie (oczywiście nie tylko ;) do podzielenia się wrażeniami z wizyty u Ojca Świętego Jana Pawła II. Ja miałem wielką przyjemność rozmawiać z Papieżem w Castel Gandolfo (letniej rezydencji papieży), w jubileuszowym, 2000 roku.
Biblioteka poprosiła również o udostępnienie zdjęć Wadowiczan z Papieżem. Ponad połowa z czterystu udostępnionych znalazła się na wystawie w Bibliotece, a także na pl. Jana Pawła II (wadowicki Rynek). Wśród wielu zdjęć znalazły się 2, na których jestem z Ojcem Świętym.

Artykuł o tym wydarzeniu napisał serwis Wadowice24.pl (dostępne również nagranie audio). Bierna nie pozostała telewizja wadowicka, umieszczając krótki materiał na swojej stronie internetowej.

W najnowszym numerze "Polskiej Gazety Krakowskiej" również ukazał się artykuł o tej wystawie.Bardzo mi miło z tego powodu. :) Poniżej jeszcze parę zdjęć oryginalnych

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
2
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

2
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
zły
14.10.2009, 14:52 #1
Te zdjęcia w Castel Gandolfo zrobił niejaki Arturo Mari, a nie Jan Pogocki.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
14.10.2009, 14:54 #2
No dobrze, ale ja jestem ich właścicielem ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją