Poradniki

Windows Defender. Jak wyłączyć?

  
Windows Defender jest pakietem zwalczającym niechciane oprogramowanie (malware). Jeżeli na komputerze zainstalowałeś (lub masz zamiar zainstalować) inny program antymalware’owy, być może będziesz chciał usunąć Defendera, tylko jak?

Od wersji Windows 7, Defender stał się integralną częścią systemu - usunięcie stało się niemożliwe. Możemy jednak Defendera wyłączyć. Ten poradnik to pokaże.

Uruchom Windows Defender, a następnie kliknij na "Narzędzia" i "Opcje".Następnie w menu po lewej stronie wybierz "Administrator" i odznacz opcję "Użyj tego programu".Zmiana zostanie potwierdzona komunikatem. Niesamowite!Jeśli chcesz mieć 100-procentową pewności, że Windows Defender już się sam nie włączy, wpisz w Menu Start, w okienku wyszukiwania services.msc i naciśnij Enter. Następnie znajdź Windows Defender na liście i kliknij dwukrotnie.Teraz wystarczy, że zmienisz opcję "Tryb uruchamiania" na Wyłączony i zastosujesz zmiany.Od tej pory pakiet Windows Defender będzie definitywnie wyłączony.

na podstawie: How-to Geek

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
3
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

3
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Boguś
15.04.2021, 20:18 #3
Super dziękuję.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
monkey99
25.08.2019, 15:05 #2
Muliło kompa na starcie. Po prostu porażka, można było wypić kawę i zapalić 3 razy papieroska. Dwa antywirusy wykluczają się a ten "fabryczny" nie jest zbyt mocarny za to bardzo ślamazarny. Dzięki.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
ewa
19.09.2013, 18:05 #1
Dziękuję za poradę. Defender wyłączony.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją