News

Tak! Strona ma już 6 lat!

  
6 lat obecności mojej strony w internecie to naprawdę dużo, szczególnie, że to medium charakteryzuje się ogromnym dynamizmem. Przez te lata zmieniło się dużo, a nawet bardzo dużo. I choć wydawałoby się, że strona ostatnio zamarła, to jednak wciąż trafiają na nią użytkownicy spragnieni porad, ponadczasowych artykułów, czy również tacy, co chcą cokolwiek skomentować. Ruch na stronie cały czas jest, oczywiście większość, to zupełnie nowi ludzi, ale i oni chętnie przeglądają zasoby powstałe przez te lata.

Przez te lata całkiem dużo zmieniło się i w moim życiu: gimnazjum, później liceum. Ostatni rok był przecież pod znakiem wszechogarniającej matury. Przygotowania do niej, co jakiś czas, ujawniały swoje złe i dobre strony, z czego na szczęście te ostatnie były w większości. To nie było też tak, że nie miałem w ciągu ostatniego roku czasu, nie. Wolałem jednak za bardzo się nie rozpraszać, bo w każdy mój projekt wkładam naprawdę dużo serca, chcą zaserwować Wam, drodzy Czytelnicy, jak najlepszej jakości produkt.

Zbiegło się, że dziś, w szóstym roku funkcjonowania mojej strony rozpoczyna się nie tylko kolejne 12 miesięcy strony JAN POGOCKI >> homepage, ale i również kolejne miesiące roku akademickiego.

Czy mam jakieś plany na dalszy rozwój mojej strony? Nie. Nie mam. Nie chcę Was oszukiwać, że rozpocznę jakieś nowe cykle artykułów, porad itd., bo wiem, jak trudno przychodzi mi ich zrealizowanie. Czerpię z nich oczywiście ogromną satysfakcję, ale czasami wolę wstrzymać się, niż napisać niemerytoryczny albo niskiej jakości artykuł. Nie mówię jednak: żegnajcie, ale: do zobaczenia! :)

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
1
KOMENTARZ

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

1
KOMENTARZWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
zorro
02.10.2014, 09:41 #1
Ale może raz za czas coś się napisze.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją