News

Czas na zmiany!

  
Po czterech miesiącach nieaktywności wracam i od razu wdrażam zmiany. Tą najbardziej oczekiwaną już od dawna przeze mnie i pewnie również przez Was jest zupełnie nowa szata graficzna. Od dzisiaj jest czytelniejsza, jaśniejsza, prostsza i lżejsza, a przy tym bardziej kolorowa. Wierzę, że dzięki niej będziecie chętnie odwiedzać ten serwis, tym bardziej, że szykują się nowe, jeszcze ciekawsze artykuły. To będzie nowa jakość! :)

Ta nowa grafika jest już 3 z kolei dużą zmianą na stronie. Zaczynałem od prostych odcieni szarości, poprzez ciemne bordo, skończywszy na poprzednim stylu, który był wielokrotnie "odświeżany". "Odświeżany" celowo napisałem w cudzysłowiu, gdyż z czasem, zmiany te stawały się coraz mniej korzystne, a coraz bardziej... szpetne i niedbałe. Wraz z nową odsłoną, pojawiło się nieco odświeżone logo.

Dostępność mojej strony w każdym miejscu jest dla mnie priorytetem. Nie mogę również ignorować najnowszych trendów, jakim niewątpliwie są urządzenia mobilne: komórki, smartfony czy tablety. Dlatego dzisiaj uruchamiam wersję mobilną mojej strony dostępną na: m.janpogocki.pl. Wersja mobilna oferuje możliwość szybkiego przeglądania treści umieszczonych na mojej stronie w lekkiej formie.

Oczywiście zostały przystosowane do nowego wyglądu także serwisy poboczne takie jak LICZAK i PRZEPYTAJ SIĘ. Jednak z dniem dzisiejszym, z powodu małej aktywności i problemów technicznych, został zamknięty serwis SKRACAJ, który miał docelowo być agregatorem "skracaczy" długich linków.

Przeprowadziłem również szereg zmian "pod maską", które mają usprawnić serwis od strony technicznej. Dlatego jeżeli pojawiały by się jakieś nieprzewidziane błędy, byłbym bardzo wdzięczy za ich zgłaszanie. :)

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
4
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

4
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
12.08.2011, 20:24 #1
Jest niewątpliwie lepiej. Ale najbardziej interesuje mnie, co się zmieniło "pod maską". No bo ja z każdą wersją swojej aplikacji blogowej wchodzę na poziom wyżej :) Wcześniej było zwykłe php obiektowe, teraz jest już w oparciu o fw, a następny będzie profesjonalny fw - Zend ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
12.08.2011, 20:35 #2
Cieszę się, że wreszcie grafika będzie przyciągać, albo przynajmniej nie będzie odstraszać jak dawniej. :) Co do "pod maską": staram się nieustannie dokształcać się w dziedzinie PHP i języków towarzyszących (jak to ja zgrabnie nazywam ;), ale myślę, że mimo wszystko nie osiągnąłem jeszcze tego poziomu, co Ty.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
12.08.2011, 20:35 #3
Okej, wygląd jest spoko. Czas na artykuły :)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Kamil
12.08.2011, 21:55 #4
Bardzo ładna strona. Pamiętaj jedynie o tym, że grafika nie jest najważniejsza. Z niecierpliwością czekam na nowe artykuły ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją