News

PRZEPYTAJ SIĘ - nowe narzędzie przygotowujące do testów

  
Godziny wieczorne. Dopiero co rozpakowałeś plecak. Otwierasz zeszyt do historii i cicho przeklinasz. Jutro jest kartkówka z renesansu...

Taka czy inna historia na pewno nie raz się nam zdarzyła. Tylko co wtedy robić? Właśnie dlatego stworzyłem zupełnie nowe narzędzie do odpytywania samego siebie - PRZEPYTAJ SIĘ. Wystarczy utworzyć nowy zestaw, wprowadzić pytania i odpowiedzi, a następnie przepytać się z określonego zestawu. System będzie zadawać pytania w kolejności losowej, a Ty musisz na nie odpowiadać. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, system oceni ich poprawność, a następnie pokaże wyniki przepytywania. Po kilku "sesjach" określony materiał na pewno zapamiętasz, o ile będziesz tego chciał. :)

W odpowiedniej sekcji możesz również dzielić się swoimi zestawami. To działa również w drugą stronę - możesz znajdować ciekawe zestawy.

Aplikacja jest dostępna na: przepytajsie.janpogocki.pl. Zachęcam również do korzystania z innych moich projektów: popularnego LICZAKA i agregatora serwisów skracających linki - SKRACAJ.

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
2
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

2
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
06.11.2010, 14:17 #1
Ciekawy pomysł. Chociaż bardziej mnie ciekawi czy piszesz wszystko strukturalnie czy obiektowo?
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
06.11.2010, 14:20 #2
Strukturalnie mi się jakoś łatwiej pisze. Ale to pewnie dlatego, że obiektowo nie potrafię. ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją