News

LICZAK: reaktywacja

  
I wreszcie stało się: po prawie miesiącu oczekiwań, LICZAK, czyli system do wszelakiego rodzaju obliczeń, znany już z wersji napisanych w Pascalu ;) , został uruchomiony w wersji "on-line". Od teraz jest dostępny na liczak.janpogocki.pl. Wszystkie możliwości systemu zostały zgromadzone w prawym menu. System LICZAKA został w całości oparty o technologię PHP, z lekką domieszką JavaScriptu. :) Oczywiście projekt cały czas będzie już rozwijany, czyli cały czas będą dodawane kolejne możliwości.

Dlatego zwracam się z wielką prośbą do Was: jeżeli znajdziesz jakikolwiek, nawet najmniejszy błąd (nawet literówkę), bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu klikając w specjalny link u góry strony podczas przeglądania kolejnych LICZAKÓW.

Również bardzo mile widziane są sugestie. Zgłoszenie wygląda analogicznie do zgłoszenia błędu, czyli klikając w specjalny link u góry strony podczas przeglądania kolejnych LICZAKÓW.

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
3
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

3
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
28.10.2009, 20:57 #1
Całkiem fajne. Szkoda tylko, że w takiej wersji. Wątpię czy komuś będzie się chciało odpalać kompa, żeby coś policzyć. Mam małą uwagę: w /praca.php, zamiast droga, powinno być przemieszczenie. Bardziej poprawnie jest.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
28.10.2009, 21:23 #2
"Mam małą uwagę: w /praca.php, zamiast droga, powinno być przemieszczenie. Bardziej poprawnie jest." - ale nie jest źle ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
zły
29.10.2009, 13:49 #3
Wspaniała sprawa ten LICZAK !
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją