News

1 rok serwisu JAN POGOCKI >> homepage!

  
Dokładnie 365 dni temu serwis JAN POGOCKI >> homepage został oficjalnie uruchomiony! Z początku był praktycznie pusty (istniały wyłącznie działy news, blog, o mnie, kontakt i księga gości), jednak z biegiem czasu coraz to bardziej nabierał na wartości. PageRank, czyli ocena Google na temat danej strony, stale rósł - teraz wynosi wartość 2, która jednak oznajmia, że strona wcale nie jest marginalna. Przez ten czas zmieniało się logo (w sumie 5 razy), zmieniały się szaty graficzne (generalnie 2 duże zmiany, ta druga, to ta obecna), zmieniały się działy. Wszystko po to, żeby serwis stawał się coraz bardziej atrakcyjny dla Ciebie! W ciągu tego roku, stronę odwiedziło ponad 8000 unikalnych użytkowników. Jak na serwis, który jako tako nie miał praktycznie żadnej poważnej kampanii reklamowej, wynik uważam za bardzo dobry. Przez ten czas stworzyłem dosyć dobry skrypt zarządzania treścią - dodanie chociażby tego newsa zajmie mi ułamek sekundy (oczywiście nie licząc samego napisania), gdybym chciał to zrobić parę miesięcy wcześniej (tj. przed utworzeniem ADMINPANELu), musiałbym zmieniać przynajmniej 3 pliki oraz tworzyć jeden, z tymże newsem, nowy.

Po tym roku mogę stwierdzić: dużo się działo i zmieniało. To samo planuję na kolejny rok serwisu. Ale teraz: wszystkiego najlepszego, drogi Serwisie! :)

Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
4
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

4
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
wdc
01.10.2009, 11:13 #1
kongratki :) a w końcu dostaniesz kasę z googli? bo niedługo też będziesz musiał zabulić za domenę...
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
01.10.2009, 14:51 #2
Za domenę i za serwer... No ale na razie jest jeszcze inwestowanie - na zyski trzeba będzie troszkę poczekać... ;)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
zły
01.10.2009, 14:52 #3
Tak, tak, redagowanie takiej strony nie jest zapewne proste. Sto lat !
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
02.10.2009, 21:49 #4
Czasem tu wchodzę. Arty mi się podobają, tylko kolory mogłyby być cieplejsze. Ale ogólnie jest OK.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją