News

Własne reklamy, czyli AdTaily

  
Reklamy. Są prawie wszędzie, niestety, nawet na mojej stronie, wraz z nowym layout'em, który zaprezentowałem na początku marca br., zwiększyła się ich ilość. W moim serwisie na szczęście nie było, nie ma i na pewno nie będzie reklam typu pop-up, pływające, rozszczepiające tekst, bądź robiące "efekt Roentgena". Dotychczas (jak i teraz) korzystam z usług Google AdSense, więc zwykły czytelnik mojego serwisu nie ma możliwości umieszczenia własnej reklamy (anonimowo) za przyzwoitą cenę. Oczywiście mógłby się ze mną skontaktować (i kontaktujcie się ;), ale z wielu względów nie robi tego.

Teraz nijako wychodzę przed jego oczekiwania - zainstalowałem skrypt anonimowego dodawania własnej reklamy za przyzwoitą cenę - AdTaily. Pewnie nie raz ta nazwa obiła się Wam o uszy. A to dlatego, że cała firma dopiero nie dawno rozpoczęła swoją działalność i już odnosi znaczące sukcesy.

Skrypt zainstalowałem na wszystkich najważniejszych działach (news, poradniki, blog, testy, download, mei, pytania) i każdy, teraz z okazji uruchomienia tego skryptu na mojej stronie, może w promocyjnej cenie 2 złotych za dzień zamieścić własną reklamę na wszystkich powyższych działach.

Pragnę przypomnieć, że nie chcę, aby strona miała charakter komercyjny (czyli tzw. "zarabianie pełną gębą"), tylko żeby sama na siebie zarobiła (za rok 2008/2009 w sumie za serwer i domenę została wyłożona suma 135 zł). Myślę, że jak nie w tym, to w przyszłym roku suma sama się zwróci.

Pozdrawiam i zapraszam do reklamowania się na moich stronach, a ciekawskich zapraszam do Statystyk serwisu :)
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na Twitterze.
560
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE  

560
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY

WYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE


PODAJ E-MAIL I ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA


Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
  
AKCEPTUJĘ ZASADY
Pasja. Każdy ma swoją
Twitter
Newsletter
Podaj swój e-mail i zawsze bądź na bieżąco!
Wiadomości rozsyłam następnego dnia rano po publikacji nowego artykułu.
Tak samo jak Ty nie lubię spamu.