News

MEI: Reaktywacja

  
Tak jak już zapowiadałem, po dłuższej przerwie (ponad rocznej, wtedy jeszcze była poprzednia wersja mojej strony!) opublikowałem dzisiaj kolejną część Multimedialnej Encyklopedii Informatycznej. W historii tej wersji serwisu (czyli janpogocki.cal.pl i janpogocki.pl) publikuję ten nowy odcinek po raz pierwszy. Zmieniony został podkład muzyczny (A.K. 1974 - Dolphins In My Bathroom) na bardziej melodyjny. Ostatnio dostałem od taty nowy mikrofon (słuchawki + mikrofon), dlatego teraz mój głos będzie wyraźniejszy i lepiej słyszalny.

Jak już pisałem, w weekendy będę się starał umieszczać 1 wpis do MEI (sobota) i 1 do Poradników wideo. Jak to będzie - zobaczymy.

Bardzo mnie ucieszyła ostatnia ankieta na mojej stronie, bo oddanych głosów było aż 212! A ucieszyło mnie to, że licznie korzystamy z Wolnego Oprogramowania. W czołówce są Mozilla Firefox/Thunderbird (16,5%), OpenOffice.org (11,3%) i sam system operacyjny Linux (9,4%). Jednocześnie korzystamy z innych programów tzw. "otwartych" (7,5%).

Pozdrawiam,
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją