News

(R)ewolucja

  
Tego nie da się ukryć - strona ma nowy layout! Poprzedni był już wysłużony i przestarzały. To sprawiało, że strona nie należała do najładniejszych. Teraz strona ma nowowoczesny i lekki wygląd. Pozmieniane zostały także panele, menu jest u góry (wysuwane), a dawne lewe menu jest po prawej stronie, ale nieco szersze. Ogólnie strona się nieco zwęziła, żeby była widoczna w całości na monitorach min. 1024 x 768. Od teraz nie trzeba korzystać wyłącznie z Firefox'a, żeby strona wyświetlała się prawidłowo! Serwis został przystosowany do najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer 8 (w wersji 7 są błędy, ale to wina Microsoftu, że wydał tak niedopracowany produkt...), Firefox, Opera, Safari i Google Chrome. Zmienione zostało także logo. Według mnie jest teraz nowocześniejsze i mam nadzieję, że się Wam również spodoba.

Zmiany są nie tylko wizualne, ale również w treści. Został stworzony nowy dział - Recenzje. Jak na razie zostały tam przeniesione tylko 2, ale już wkrótce powinny się znaleźć kolejne, jak chociażby o Ubuntu. ;) Przez Recenzje nieco uboższy jest teraz INFOrmatyczny BLOG. Jednak również chcę oznajmić, że będzie się on zapełniał nowymi wpisami. Słowem - strona stanie się bardziej żywsza i (co najważniejsze) treściwa.

W związku ze zmianami zostały zlikwidowane serwisy BETA i LINUX. Chcę, żeby treści skupiały się na stronie głównej, a nie gdzieś na pobocznych serwisach, na które - szczerze mówiąc - mało kto wchodził.

Zresztą lepiej sami zobaczcie, co się zmieniło! :)

Pozdrawiam,
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją