News

RSS i nowy newsletter

  
Strona doczekała się kolejnych zmian. Teraz czas przyszedł na newsletter i nowy kanał RSS.

Kanał RSS na mojej stronie pojawiał się i znikał. Było to najczęściej zpowodowane tym, że nie miałem czasu, żeby aktualizować 1) strony, 2) newsletter'a, 3) kanału RSS. Wystarczy rozsądnie pomyśleć, żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jednak nie tak dawno stwierdziłem, że otwieranie każdej strony po kolei i przeglądanie jej pochłania bardzo dużo czasu. Z pomocą przychodzi nam RSS i jego czytnik. W moim przypadku jest to Google Reader i jestem z niego bardzo zadowolony. Teraz postanowiłem utworzyć kanał RSS dla mojej stronie ponownie. Jednak nie na tych samych zasadach jak kiedyś.

Od teraz kanał RSS jest "zasilany" FeedBurner'em. Oznacza to łatwiejszą subskrypcję, a także połączenie z newsletter'em. Może nieco jaśniej: jest dostępny kanał RSS, można go zasubskrybować albo Czytnikiem RSS'ów, albo e-mail'em (newsletter'em, który jest rozsyłany w godzinach 5-7 rano). Istnieje dowolność. Odpowiednio został zmodyfikowany panel po lewej stronie (tzw. leftmenu). UWAGA!!! Niestety osoby, które były zapisane dotychczas w newsletter'rze, muszą się wpisać ponownie. Nie da się niestety przenieść bazy e-maili.

W razie jakichś nieporozumień, proszę pisać.

Pozdrawiam!
Jan Pogocki


PS. Co do Xgamelii, to nie wiemy, czy ona w ogóle ruszy (tłumaczenie zostało przerwane na ~55%), ponieważ nie posiadamy hostingu dedykowanego i gra na 100% będzie się "wieszała", "ścinała" i "muliła" i w dodatku będzie to samo robiła z serwisem JAN POGOCKI >> homepage...

Xgamelia Team

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na Twitterze.
520
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE  

520
WYŚWIETLEŃKOMENTARZY

WYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU I TWITTERZE


PODAJ E-MAIL I ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA


Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
  
AKCEPTUJĘ ZASADY
Pasja. Każdy ma swoją
Twitter
Newsletter
Podaj swój e-mail i zawsze bądź na bieżąco!
Wiadomości rozsyłam następnego dnia rano po publikacji nowego artykułu.
Tak samo jak Ty nie lubię spamu.