News

Nowy serwis specjalny

  
Jak pewnie wielu zauważyło, powstał nowy serwis specjalny. Tym razem o systemach z rodziny Linuksa. Już teraz można w nim znaleźć newsy i artykuły, a już wkrótce recenzje najnowszych produktów. W serwisie zobaczymy również galerię, która cały czas będzie rosła w zrzuty ekranów, które mogą i Wy przesyłać.

Razem z nowym serwisem, pojawia się nowy podforum na forum - link

Przychodzi jednak i smutna wiadomość dla fanów Windows 7 - dział zostaje zamknięty z przyczyn technicznych. Przepraszamy.

Kolejną informacją jest to, że Księga Gości doczekała się małej modernizacji - od teraz do każdego wpisu automatycznie zostaje dodana data i godzina. Przetestujcie to! ;) Niestety nie miałem możliwości wpisania daty i godziny poprzednich wpisów.

Na stronę została także wgrana najnowsza wersja odtwarzacza multimediów. Można sprawdzić, klikając, np. tutaj. Spostrzegawczy mogą jeszcze zauważyć małą zmianę faviconki: .

Na koniec bardzo proszę (w miarę możliwości) wszystkich czytelników, którzy tego jeszcze nie zrobili, o rejestrację i postowanie na forum. Cała strona ma na celu utworzyć społeczność, która mogłaby ze sobą rozmawiać i wymieniać opiniami. Dlatego w przygotowaniu jest kanał IRC. :)

Pozdrawiam!
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją