News

Trochę zmian

  
Po wczorajszym wielkim otwarciu nowego działu - Katalogu Stron, przyszedł czas na kosmetyczne zmiany na stronie. Wielu osobom (również mnie ;) nie podobało się, że gdy, np. wysłało się komentarz do Księgi Gości, to później pojawiał się komunikat, że dodano, ale to były czarne litery na białym tle. Teraz jest nieco lepiej, bo wygląd jest taki, jak normalnie, czyli bordowy. Tak samo jest w Kontakcie, Pytania Informatyczne czy Dodawaniu strony WWW do Katalogu.

Jak ktoś bardziej się przyjrzy, to zobaczy zmianę na stronie głównej. Tak dla zabawy, możecie mi wysłać maila (poprzez Kontakt), co zauważyliście, że się zmieniło na stronie głównej. Może będzie jakiś malutki prezencik na Mikołajki... ;)

Zmianom uległ także Katalog Stron. Mimo, że otwarcie było wczoraj, została wprowadzona mała poprawka. Otóż: aby dodać stronę do katalogu, od teraz trzeba będzie najpierw zaakceptować (bądź nie) regulamin. Oczywiście zapraszam wszystkich, którzy mają swoją stronę, aby zgłaszali ją w katalogu. Użytkownicy JAN POGOCKI >> homepage znajdą Cię wtedy szybciej! :)

Kolejna zmiana to to, że został usunięty kanał RSS. I tak jest już dużo roboty ze stroną. Jak jeszcze chciałbym dodawać do kanału RSS news'y, to bym już chyba miał "odlot". ;)
Dlatego bardzo zapraszam do zapisywania się do NEWSLETTERA, który jest aktualizowany na bieżąco. Może wyjaśnię dokładnie co to jest ten Newsletter, bo wiele osób się mnie pyta co to jest. Newsletter to jest elektorniczna wersja biuletynu. Aby z niego skorzystać, należy wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole (w lewej części strony, w kolumnie) i kliknąć "Wyślij". Teraz trzeba zweryfikować swój adres e-mail. Otwieramy swoją skrzynkę pocztową, odnajdujemy list newslettera i klikamy w linka aktywującego. Od tej pory, wszelkie informacje, które są umieszczane na stronie, będą przesyłane mail'em. Jeżeli będziesz chciał zrezygnować z "e-biuletynu", należy kliknąć w odpowiedni link w jednym z przesłanych newsletterów, lub uczynić to na stronie.
NIE SPAMUJEMY I NIE WYSŁAMY REKLAM! Zapisz się już teraz! Mam nadzieję, że teraz się wszyscy zapiszecie. ;)

Pozdrawiam i zapraszam do newsletter'a!
Jan Pogocki

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
0
KOMENTARZY

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

0
KOMENTARZYWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
Pasja. Każdy ma swoją