Blog

Blogday 2010

  
Blogday - czyli dzień wszystkich blogerów świata jest organizowany już od 5 lat. W tym roku postanowiłem, że wezmę w nim po raz pierwszy udział. Blogday ma na celu promować inne blogi, o których nie każdy może wiedzieć, a być może są interesujące. Każdy, kto bierze udział w tym przedsięwzięciu musi znaleźć 5 blogów, które jego zdaniem są warte polecenia, a następnie krótko je opisać.


» Kacper Kołodziej - developer, programista, freelancer, bloger i muzyk z wykształceniem. Dzięki takiej kombinacji swoich zainteresowań, tworzy niesamowite i przede wszystkim praktyczne projekty, jak na przykład serwis z nutami dla gitarzystów gitara-online.org czy też wyszukiwarka nut moje-nuty.pl.

» Custom's WebLog - Custom, a tak naprawdę Konrad to barwna osobowość ;), komentuje sprawy bieżące i swoje osobiste przeżycia całkiem przystępnym dla czytelnika językiem. Osobiście cenię go za to, że nie wstydzi się manifestować swojej głębokiej wiary katolickiej w bardzo ciekawy sposób. Swoją "sławę" na pewno zawdzięcza swojej wysokiej aktywności na blipie.

» PAWEŁG.PL - ciekawy blog będący kontynuacją jeszcze ciekawszego (paolo.org.pl). Znajdziemy w nim wpisy natury technologicznej. Haczykiem ma być tutaj domena IDN (z polskimi znakami diakrytycznymi), która została specjalnie wykupiona.

» inzaghi89 weblog - blog technologiczny, w którym autor w bardzo interesujący sposób porusza również sprawy codziennego życia.

» Rocik.net - ciekawy blog, w którym autor notuje wszystkie swoje spostrzeżenia o otaczającym go świecie realnym i wirtualnym.

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
4
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

4
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
31.08.2010, 09:38 #1
Dziękuję za link i dodaję Rocik.net do RSS :)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
31.08.2010, 12:19 #2
O, dzięki ;-) Bardzo miło.

Dodam tylko, że dopiero się rozkręcam. Od września będzie dużo ciekawiej...
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
31.08.2010, 17:24 #3
Wow! Dzięki za link :)
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
04.09.2010, 11:07 #4
Dzięki ;). Ja generalnie nie odwdzięczę się tym samym z blogdayem, bo nie mam zasady tego robić :P (nigdy nie robiłem listy blogday). Ale jest mi miło z tego powodu, że ktoś te wypociny czyta.
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją