Blog

Kupuj taniej z CupoNation!

  
Któż z nas nie lubi zakupów? Wszyscy lubimy, ale kupując chcielibyśmy maksymalnie zaoszczędzić, kupić produkt jak najtaniej. Porównywarki cenowe są nadal bardzo użyteczne i wielu internautów (chociażby ja) sugeruje się ich wynikami przy wyborze sklepu. Ostatnio jednak natknąłem się na inne, również bardzo ciekawe rozwiązanie. Mowa o CupoNation, który jest naprawdę niezłym, można my rzec, agregatorem najlepszych promocji, kuponów rabatowych i wyprzedaży. Serwis oferuje naprawdę atrakcyjne rabaty w różnych kategoriach, takich jak np. elektronika, odzież, usługi, zdrowie i wielu innych.

Trzeba jednak przyznać, że CupoNation to atrakcyjne promocje takich znanych marek jak Orange, Cropp, Empik, platforma do gier Origin czy sklep agito.pl. Oferty są niemalże na wyciągnięcie dłoni - wystarczy uzyskać specjalny kod promocyjny albo po prostu przejść do sklepu przez specjalny link.

CupoNation to sieć agregatów promocji. Obejmuje ona Europę Zachodnią, Amerykę Południową, Indie, Rosję, Skandynawię i oczywiście Polskę.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą CupoNation! :)

Podobał się artykuł? Myślę, że tak. :) Czekam na Twój komentarz poniżej. Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku i obserwuj mnie na X.
2
KOMENTARZE

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X  

2
KOMENTARZEWYŚLIJ
E-MAILEM

WERSJA
DO DRUKU

SUBSKRYBUJ
KANAŁ RSS


BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO
NA FACEBOOKU ORAZ X

Komentarze 

OD NAJSTARSZYCH  •  OD NAJNOWSZYCH
08.07.2013, 20:22 #1
i jak opłaca się ktoś sprawdził?
chciałem tam kupić słuchawki do testów, ale są tylko jedna i do bardzo drogie, na dodatek firmy, której nie lubię ....
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
11.07.2013, 20:27 #2
Czy ten portal działa na takiej samej zasadzie jak nasze polskie oferujące zakupy grupowe?
ODPOWIEDZ    NAPISZ NOWY
Pasja. Każdy ma swoją